Sukces Młodych Orłów Nadnarwianki U-14 w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej

Inaugurujący mecz rundy wiosennej w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej rozegrany. W sobotę (17.03) trampkarze Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) wygrali z zespołem APN Olimp na boisku gospodarzy w Ciechanowie.

Podopieczni trenera Mariusza Soski, mimo iż grali z beniaminkiem ligi, spodziewali się, że spotkanie w Ciechanowie nie będzie należało do najłatwiejszych. Pierwsza część meczu była niezwykle wyrównana, ale to zawodnicy Młodych Orłów byli skuteczniejsi, dzięki czemu na przerwę zeszli z jednobramkowym prowadzeniem za sprawą Borowskiego, który w 30 minucie z rzutu wolnego strzelił bramkę. W drugiej połowie meczu zarysowała się przewaga pułtuszczan, którzy tuż przed końcem spotkania w 69 minucie zdołali podwyższyć wynik i wygrać mecz. Pierwszy mecz ligowy rozegrany w 2018 roku zakończył się sukcesem pułtuszczan. Pokonali oni APN Olimp 0-2

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach!

źródło: mlode-orly.pl