Starszy Opiekun Finansowy

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Stefczyk Finanse poszukuje Kandydatów na stanowisko:

STARSZY OPIEKUN FINANSOWY
Miejsce pracy: Pułtusk

Zadania:
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług
• dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
• aktywna sprzedaż produktów finansowych
• udział w akcjach marketingowych
• sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie świadczonych usług
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
• wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
• min. rok doświadczenia w obsłudze klienta w branży finansowej
• znajomość pakietu MS Office
• entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
• umiejętność rozwiązywania problemów
• umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!