Opiekun/opiekunka osoby starszej - PUP

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Oferta ważna: od 2014-05-30 do 2014-06-06
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Warszawa-Germany Sp. z o.o. Sp. k.
Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Opiekun/opiekunka osoby starszej
Zakres obowiązków: pomoc w prowadzeniu gosporstwa domowego oraz opieka nad osobami starszymi
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Wymagania
Umiejętności i uprawnienia: mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Inne wymagania: zanjomość języka niemieckiego w stopniu postawowym Informacja: W dniu 03.06.2014r. o godz. 13.00 w Urzędzie Pracy w Pułtusku (sala na I piętrze)odbędzie się spotkanie z pracodawcą. Zainteresowanych zapraszamy.
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:
Miejsce pracy: Polska
Miejscowość: Polska/Niemcy
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Minimalne wynagrodzenie brutto: 3000.00 PLN
Maksymalne wynagrodzenie brutto: 5000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE
Sposób Aplikowania
Język składania aplikacji: polski
Osoba do kontaktu: Kamila Wiktorzak
Telefon: 224877604

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!