KAN PUŁTUSK zakończył sezon trzema złotymi medalami na Masters Mazovia Cup!

W Ciechanowie w dniach 17-18 listopada odbył się cykliczny turniej Masters Mazovia Cup w Taekwon-do. W zawodach wystartowało trzech reprezentantów z Młodzieżowego Klubu Sportowego KAN z Pułtuska: Karol Nalewajk, Wiktor Nalewajk i Piotr Szwejkowski. Turniej zgromadził około 500 zawodników. Do rywalizacji stawiły się kluby z Łotwy, Białorusi, Litwy, Ukrainy, Rosji i oczywiście Polski.

Zawodnicy MKSW KAN Pułtusk zdobyli trzy złote medale. Karol Nalewajk był bezkonkurencyjny w układach I dan, Wiktor Nalewajk wygrał walki w kat. do 63 kg, trener Piotr wygrał po zaciętym pojedynku finałowym z Pawłem Szwejkowskim - koronnej konkurencji układów formalnych IV dan. Tym samym MKSW KAN Pułtusk uplasował się na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej całego turnieju w kategorii senior-czarny pas. Pierwszy raz w historii klubu zawodnicy wygrali cały turniej przynosząc chlubę miastu i mieszkańcom Pułtuska.

W turnieju miał wziąć udział również Cezary Knyżewski lecz kontuzja uniemożliwiła mu start. Trener Piotr Szwejkowski bardzo ubolewa nad tym gdyż Cezary jest bardzo dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, a start na tego typu zawodach pomógłby mu zdobyć cenne doświadczenie.

Turniej w Ciechanowie był ostatnią imprezą w kalendarzu Polskiego Związku Taekwon-do.

Dzięki pracy trenerów i młodzieży MKSW KAN Pułtusk zakończył sezon w wielkim stylu.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy już w nowym sezonie!

źródło: MKSW KAN Pułtusk