Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasozyty nuzen swierzb leki sprzedam

Strona 1 z 1
Dodał(-a) Treść

Sprzedam leki pasozyty przeciwrakowe antynowotworowe cytostatyki cytostatyczne prazykwantel iwermektyna zentel yomesan vermox

Data dodania:
26-03-19 13:12:37
Zgłoś naruszenie Odpowiedz
Stromectol Ivermektyna Iwermektyna Ivermectin pasozyty nuzen swierzbOdsprzedam 2 blistry po 6 tabletek po 6mg w oryginalnym opakowaniu kartonowym.Mogę otworzyć i wysłać w dowolnej ilości.Ważność 04.2019.Liczę 20zł/tabletka + wysyłka z Tajlandii 20zł lub wysyłka pobraniowa z Polski 20zł.Oferuję rowniez inne leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.- Prazykwantel od 2.5 zł/tabletka- Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka- Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka- Zentel 200mg od 10zl/tabletkaLeki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.Jan Krongboon[email protected]

Skomentuj

Komentować mogą jedynie osoby zalogowane.

Szukaj