Młode Orły zwyciężyły w II Turnieju Mikołajkowym UKS Cup 2017 w Ostrowi Mazowieckiej

W sobotę 10 grudnia grupa U-10 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2008/09) udała się do Ostrowi Mazowieckiej, aby wziąć udział w II Turnieju Mikołajkowym UKS Cup 2017. W rozgrywkach oprócz pułtuskiej drużyny uczestniczyły min. zespoły Znicza Pruszków, Olimpii Zambrów, APN-u Ostrołęka czy APN-u Białystok.

Podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego grali jak z nut. Pułtuszczanie we wszystkich meczach nie doznali ani jednej porażki i w pełni zasłużenie zakończyli turniej na 1. miejscu. Trzeba jednak przyznać, że emocje w meczu finałowym sięgnęły zenitu. O ostatecznym zwycięstwie musiał zdecydować konkurs rzutów karnych, w którym lepiej wypadli zawodnicy Młodych Orłów Nadnarwianki. Oprócz pucharu i medali do Pułtuska powędrowały również dwa wyróżnienia indywidualne: Dawid Tontarski (najlepszy bramkarz) i Jakub Krzyżewski (odkrycie turnieju).


źródło: mlode-orly.pl

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Ważna informacja dla mieszkańców Płocochowa

Ważna informacja dla mieszkańców Płocochowa

Kiermasz Wielkanocny 2018 i Spotkanie ze Sztuką Wielkanocną w Pułtusku

Kiermasz Wielkanocny 2018 i Spotkanie ze Sztuką Wielkanocną w Pułtusku

Pułtusk solidarny z Gdańskiem - flagi opuszczone do połowy

Pułtusk solidarny z Gdańskiem - flagi opuszczone do połowy

Wypadki, rozboje i kradzieże - pułtuska Policja podsumowała zeszły tydzień

Wypadki, rozboje i kradzieże - pułtuska Policja podsumowała zeszły tydzień

Forum dla wszystkich

Forum dla wszystkich

Fabryka Uśmiechu - Konkurs

Fabryka Uśmiechu - Konkurs

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Pochmurno
25°
Pochmurno
Dziś: 12° / 27°
Wiatr
7.60 km/h
Wilgotność
42%
Jutro
Pochmurno
17° / 30°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!