Już w niedzielę zaśpiewają dla Niepodległej

W niedzielę 17 czerwca odbędzie się spotkanie w amfiteatrze przy Domu Polonii wszystkich tych, którzy chcą uczcić piosenką i śpiewem niepodległość naszego kraju w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Wspólny śpiew rozpocznie się punktualnie o godz 18.00.



Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Woda w Narwi od wczoraj nie opadła i jest na poziomie 412 cm!

Woda w Narwi od wczoraj nie opadła i jest na poziomie 412 cm!

Spotkanie z gadami czyli żywa lekcja przyrody w szkole w Dzierżeninie

Spotkanie z gadami czyli żywa lekcja przyrody w szkole w Dzierżeninie

Spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem w Pułtusku

Spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem w Pułtusku

Będą wyły syreny - kolejne próby systemu ostrzegania

Będą wyły syreny - kolejne próby systemu ostrzegania

Podatki lokalne w Pułtusku. Nie zapłacimy najwyższych stawek.

Podatki lokalne w Pułtusku. Nie zapłacimy najwyższych stawek.

Zapowiedzi przebudowy pułtuskich parków, placów i bulwarów

Zapowiedzi przebudowy pułtuskich parków, placów i bulwarów

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Bezchmurnie
18°
Bezchmurnie
Dziś: 18° / 31°
Wiatr
3.60 km/h
Wilgotność
88%
Jutro
Pochmurno
19° / 35°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!