15-latek miał przy sobie amfetaminę

Pułtuscy policjanci interweniowali wobec 15-latka. Chłopak posiadał przy sobie substancje psychotropowe. Sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego pułtuskiej komendy zatrzymali 15- latka, mieszkańca gm. Winnica, który posiadał w swoim portfelu amfetaminę. Nastolatek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Policjanci przedstawili mu zarzut o czyn karalny - poinformowała sierż. sztab. Milena Kopczyńska z KPP Pułtusk
Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich celem zastosowania wobec 15- latka odpowiednich środków karnych.

Policja apeluje do wszystkich rodziców, aby zwiększyli nadzór nad tym co robią dzieci. Interesujmy się, z kim spotyka się nasza pociecha oraz w jaki sposób spędza swój wolny czas, bądźmy bardziej przezorni, szczególnie teraz - w okresie wakacji! - przestrzega oficer prasowy sierż. Kopczyńska

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Jak stworzono Polskę - Październikowe inspiracje muzealne

Jak stworzono Polskę - Październikowe inspiracje muzealne

Nielegalne automaty do gier zabezpieczone przez policjantów

Nielegalne automaty do gier zabezpieczone przez policjantów

Śmierdzący temat

Śmierdzący temat

Obsługa techniczna imprez - jak sobie z tym poradzić?

Obsługa techniczna imprez - jak sobie z tym poradzić?

Oferta pracy w pułtuskim Urzędzie Miasta

Oferta pracy w pułtuskim Urzędzie Miasta

Przez twe oczy..... - 11 października Światowy Dzień Wzroku

Przez twe oczy..... - 11 października Światowy Dzień Wzroku

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Pochmurno
24°
Pochmurno
Dziś: 15° / 24°
Wiatr
9.00 km/h
Wilgotność
39%
Jutro
Pochmurno
14° / 27°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!