22 wykroczenia podczas akcji Bezpieczne przejście

W piątek (9.03) na terenie powiatu pułtuskiego prowadzone były działania „Bezpieczne przejście”. Akcja była prowadzona w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych.

W ramach działań policjanci kontrolowali stosowanie się do przepisów ruchu drogowego zarówno przez niechronionych uczestników, jak i kierowców. Służbę z policjantami Ruchu Drogowego pełnili funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Mundurowi ujawnili 22 wykroczenia. Większość dotyczyła przekroczenia prędkości, 5 nieprawidłowego parkowania, 4 wyprzedzania. W 19 przypadkach kontrole zakończyły się postępowaniem mandatowym.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o przestrzeganie przepisów oraz zachowanie ostrożności i rozwagi podczas poruszania się po drodze.

sierż sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Pułtusk - miasto bez perspektyw? II

Pułtusk - miasto bez perspektyw? II

Urząd Miejski w Pułtusku zmienia numer konta!

Urząd Miejski w Pułtusku zmienia numer konta!

Bieg sztafetowy - Dla Niepodległej w Golądkowie

Bieg sztafetowy - Dla Niepodległej w Golądkowie

Sztuczki SEO, które pomogą Ci zwiększyć widoczność Twojego profilu w 2025 roku

Sztuczki SEO, które pomogą Ci zwiększyć widoczność Twojego profilu w 2025 roku

Zaporszenie do Lelewela

Zaporszenie do Lelewela

Terytorialsi po raz piąty złożą przysięgę

Terytorialsi po raz piąty złożą przysięgę

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Bezchmurnie
27°
Bezchmurnie
Dziś: 20° / 27°
Wiatr
12.20 km/h
Wilgotność
43%
Jutro
Pochmurno
16° / 26°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!