Auto wjechało w siedzibę policji

W niedzielne popołudnie (10 czerwca) o godz. 13.48 doszło do wypadku pod Komendą Powiatową Policji w Łowiczu spowodowane przez mieszkankę powiatu pułtuskiego. Jeden z pojazdów uderzył w siedzibę łowickiej policji.

W wypadku uczestniczyły Škoda Roomster i Volkswagen Golf. Pierwszym z aut kierowała 72-latka z powiatu pułtuskiego. Jak podaje łowicka policja kobieta zignorowała znak "Stop" i doprowadziła do zderzenia z Golfem, który prowadziła 31-latka z powiatu łowickiego. Zderzenie aut było tak silne, że Golf zatrzymał się na ścianie łowickiej komendy. Obie kierujące były trzeźwe.
 
Za spowodowanie wypadku mieszkanka powiatu pułtuskiego została ukarana mandatem.

foto: Google Maps (Powiatowa Komenda Policji w Łowiczu)
Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Policyjne działania Majowy Weekend 2019 od jutra!

Policyjne działania Majowy Weekend 2019 od jutra!

Duży dekolt to dobry wybór

Duży dekolt to dobry wybór

Gorące lato przed nami. Jak wybrać klimatyzator do mieszkania?

Gorące lato przed nami. Jak wybrać klimatyzator do mieszkania?

Zbiórka krwi z okazji 99-ej rocznicy Niepodległości Polski w Prusie

Zbiórka krwi z okazji 99-ej rocznicy Niepodległości Polski w Prusie

300 papierosów bez akcyzy zabezpieczyli pułtuscy policjanci

300 papierosów bez akcyzy zabezpieczyli pułtuscy policjanci

Koniec poszukiwań zaginionego Piotra K.

Koniec poszukiwań zaginionego Piotra K.

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Pochmurno
17°
Pochmurno
Dziś: 16° / 26°
Wiatr
5.80 km/h
Wilgotność
72%
Jutro
Pochmurno
14° / 28°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!