Burmistrz nadal pozostanie w areszcie

Po ostatnim - 3 miesięcznym - przedłużeniu aresztu dla burmistrza Pułtuska wydanym na wniosek prokuratora przez Sąd Rejonowy w Pułtusku, wpłynęło zażalenie złożone przez obrońcę Burmistrza.

We wtorek (17 lipca) Sąd Okręgowy w Ostrołęce na posiedzeniu niejawnym utrzymał w mocy postanowienie Sądu Rejonowego. Burmistrz Pułtuska zostanie w areszcie przez kolejne 3 miesiące.

Burmistrz Pułtuska jest podejrzany o przyjęcie oraz żądanie korzyści majątkowej znacznej wartości. Szczegóły sprawy są nie zostały ujawnione.

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Zderzenie z łosiem w Bobach!

Zderzenie z łosiem w Bobach!

Pułtuskie LO im. P. Skargi w Rankingach Prespektywy 2019

Pułtuskie LO im. P. Skargi w Rankingach Prespektywy 2019

Ostatnie spotkanie zakończone zwycięstwem

Ostatnie spotkanie zakończone zwycięstwem

Ponad 30 tyś niewybuchów znaleziono w Pokrzywnicy

Ponad 30 tyś niewybuchów znaleziono w Pokrzywnicy

Uważaj gdzie parkujesz na ul. Wyszkowskiej w Pułtusku. Możesz dostać mandat!

Uważaj gdzie parkujesz na ul. Wyszkowskiej w Pułtusku. Możesz dostać mandat!

Świeżaki utrudniają zwroty pełnowartościowego towaru w Biedronce

Świeżaki utrudniają zwroty pełnowartościowego towaru w Biedronce

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Częściowe zachmurzenie
23°
Częściowe zachmurzenie
Dziś: 15° / 25°
Wiatr
7.20 km/h
Wilgotność
46%
Jutro
Pochmurno
14° / 28°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!