Drogówka podsumowała działania - Telefony

Podczas wtorkowej akcji prewencyjnej pod nazwą "Telefony" na terenie powiatu pułtuskiego funkcjonariusze Policji ujawnili 3 kierowców, którzy korzystali z telefonów podczas jazdy.

Drogówka z Pułtuska przez cały dzień zwracała szczególną uwagę, czy kierowcy stosują się do zakazu korzystania z telefonu wymagającego trzymania słuchawki w ręku podczas jazdy samochodem. Tylko w 3 przypadkach kierowcy w sposób niedozwolony korzystali z telefonów.

Pamiętaj! Wystarczy chwila nieuwagi i brak koncentracji, by stracić życie i pozbawić życia innych. Kierowco, wsiadając za kierownicę samochodu bierzesz odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoje, swoich pasażerów i innych użytkowników dróg.

Przypominamy, że za korzystanie ze smartphona w czasie jazdy grozi mandat w wysokości 200 zł oraz 5 punktów karnych.

 

KIERUJĄC, UŻYWAJ TYLKO SZARYCH KOMÓREK! - apeluje Policja

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Uważaj na fałszywych wnuczków!

Uważaj na fałszywych wnuczków!

Wlazł kotek na...drzewo i nie umiał zejść!

Wlazł kotek na...drzewo i nie umiał zejść!

Zima przyszła i zaskoczyła!

Zima przyszła i zaskoczyła!

Pułtusk. Kolejny handlarz narkotyków zatrzymany!

Pułtusk. Kolejny handlarz narkotyków zatrzymany!

Zmiany kadrowe we władzach spółki TBS Pułtusk

Zmiany kadrowe we władzach spółki TBS Pułtusk

Mega awaria. Nie działa CEPiK, ePUAP i inne serwisy.

Mega awaria. Nie działa CEPiK, ePUAP i inne serwisy.

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Bezchmurnie
20°
Bezchmurnie
Dziś: 20° / 27°
Wiatr
8.60 km/h
Wilgotność
74%
Jutro
Pochmurno
16° / 26°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!