Pijana 24- latka kierowała Skodą

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała kierująca Skodą, którą do kontroli drogowej zatrzymali pułtuscy policjanci. Teraz 24-letni mieszkanka Pułtuska odpowie przed Sądem.

W niedzielę (23.09) policjanci patrolówki zatrzymali do kontroli Skodę. Za kierownicą siedziała 24-letnia mieszkanka Pułtuska. Podczas legitymowania funkcjonariusze poczuli od kobiety zapach alkoholu. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło również nerwowe zachowanie młodej kobiety. Badanie na stan trzeźwości potwierdziło, że jest pijana. Miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem - informuje sierż. sztab. Milena Kopczyńska z KPP Pułtusk.

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Opieka nad osobami starszymi - jak zapewnić seniorom odpowiednią opiekę?

Opieka nad osobami starszymi - jak zapewnić seniorom odpowiednią opiekę?

Jak uruchomić lektora w DivX?

Jak uruchomić lektora w DivX?

Kręci mnie bezpieczeństwo - Policja i WOPR z Pułtuska działają na rzecz bezpieczeństwa nad wodą

Kręci mnie bezpieczeństwo - Policja i WOPR z Pułtuska działają na rzecz bezpieczeństwa nad wodą

Uchwała antysmogowa od niedzieli 1 lipca!

Uchwała antysmogowa od niedzieli 1 lipca!

Likier kosztował go aż 500 zł

Likier kosztował go aż 500 zł

Odjazdowy bibliotekarz w Pułtusku - fotorelacja z imprezy

Odjazdowy bibliotekarz w Pułtusku - fotorelacja z imprezy

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Bezchmurnie
18°
Bezchmurnie
Dziś: 15° / 24°
Wiatr
2.90 km/h
Wilgotność
72%
Jutro
Pochmurno
14° / 27°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!