Ukradła wódkę za 18,40 dostała mandat na 500 zł

W niedzielne popołudnie 39-letnia kobieta połakomiła się na butelkę wódki w jednym z supermarketów w Pułtusku.

Obsługa sklepu niezwłocznie poprosiła o interwencję Policję. Jak się okazało pracownik zauważył kobietę, która ukradła wódkę wartą 18,40 zł. Policjanci ukarali 39-letnią mieszkankę powiatu pułtuskiego mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Odznaczenie Bene Meritus Powiatom dla Tadeusza Nalewajka

Odznaczenie Bene Meritus Powiatom dla Tadeusza Nalewajka

Etat w pułtuskim ratuszu czeka na pracownika

Etat w pułtuskim ratuszu czeka na pracownika

Wiemy gdzie będzie nowy budynek Przedszkola nr 4 w Pułtusku

Wiemy gdzie będzie nowy budynek Przedszkola nr 4 w Pułtusku

Fayton wycofany z aptek przez GIF!

Fayton wycofany z aptek przez GIF!

Kradzieże i inne zdarzenia - Kronika KPP Pułtusk

Kradzieże i inne zdarzenia - Kronika KPP Pułtusk

Zaparkował w lesie autem wartym 400 tys. zł!

Zaparkował w lesie autem wartym 400 tys. zł!

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Bezchmurnie
26°
Bezchmurnie
Dziś: 20° / 27°
Wiatr
9.70 km/h
Wilgotność
47%
Jutro
Pochmurno
16° / 26°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!