Zabrała kluczyki pijanemu kierowcy i poinformowała policję

Postawą godną naśladowania wykazała się kobieta, która odpowiednio zareagowała na pijanego kierowcę pojazdu osobowego i zabrała mu kluczyki ze stacyjki. Mężczyzna, który przyjechał po alkohol na stację paliw i chciał ruszyć w dalszą drogę, po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Pojazd mężczyzny został zabrany na policyjny parking, a o jego losie zdecyduje sąd.

3 promile i chęć jazdy! 44-latek z gminy Winnica chciał prowadzić samochód mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Dzięki szybkiej reakcji pracownicy stacji benzynowej i policjantów, mężczyzna nie spowodował tragedii. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

#pijanykierowca #Winnica

 

Źródło i Foto: KPP Pułtusk 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.

Skomentuj
Dozwolona liczba znaków: 254
Pozostało znaków: 254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.
Czytaj także
Lek Benodil wycofany przez GIF

Lek Benodil wycofany przez GIF

Dyrektor pułtuskiej trójki wraca na stanowisko

Dyrektor pułtuskiej trójki wraca na stanowisko

Pułtusk pięknieje - wyremontowane uliczki i chodniki

Pułtusk pięknieje - wyremontowane uliczki i chodniki

Matematyka w praktyce - do czego może się przydać?

Matematyka w praktyce - do czego może się przydać?

Gdzie na test na COVID-19 w Pułtusku?

Gdzie na test na COVID-19 w Pułtusku?

Dlaczego warto reklamować się na Facebooku?

Dlaczego warto reklamować się na Facebooku?

Szukaj

Sonda

Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?

Pogoda

Pułtusk
Bezchmurnie
21°
Bezchmurnie
Dziś: 20° / 27°
Wiatr
11.20 km/h
Wilgotność
69%
Jutro
Pochmurno
16° / 26°
Pochmurno

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!