Wisła Płock zwyciężyła w Pułtusku

W czwartej kolejce trampkarze Nadnarwianki ulegli na własnym boisku Wiśle Płock 1-2. Mecz był wyrównany i emocjonujący. Obie drużyny stworzyły sporo sytuacji bramkowych. Dosyć szybko stracone bramki nie podcięły skrzydeł pułtuskim zawodnikom.

W pierwszej połowie najbliższy powodzenia był Kamil Jagielski, który najpierw groźnie uderzył z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką, a chwilę później jego strzał głową sparował na rzut rożny golkiper gości. Jeszcze w pierwszej odsłonie w dogodnej sytuacji znalazł się Piotr Cichocki, ale piłka po jego uderzeniu trafiła prosto do bramkarza. Tuż po przerwie dobrym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Gracjan Sokołowski, ale piłka wylądowała na poprzeczce. W 46 minucie po krzyżowym podaniu Kuby Kozakiewicza piłkę w polu karnym otrzymał Damian Załoga, który szybko złamał akcję do środka i mocnym uderzeniem po długim rogu nie dał większych szans bramkarzowi gości. W końcówce byliśmy bliscy powodzenia, jednak wynik nie uległ już zmianie. MOSIR NADNARWIANKA - WISŁA PŁOCK 1 - 2 (0-2) Bramki: Nadnarwianka: 46 Załoga Damian (asysta Jakub Kozakiewicz) Wisła: 4, 18 Skład: Stelmach - Kozakiewicz, Jagielski, Czaplicki, Wiśniewski - Cywiński, Kiela, Leończuk (36 Sokołowski), Załoga, Zalewski (57 Smogorzewski) - Cichocki Rezerwowi: Czubkowski, Kowalski, Witkowski, Przychodzki, Królak