Stacja ładowania pojazdów elektrycznych w Pułtusku już działa
W Pułtusku powstała pierwsza dwustanowiskowa publiczna stacja ładowania pojazdów energią elektryczną. Stacja mieści się przy parkingu na ulicy Staszica 35 w pobliżu Domu Nauczyciela.
Liczba punktów ładowania pojazdów elektrycznych instalowanych w całym kraju stale wzrasta, ponieważ kolejni operatorzy oraz koncerny paliwowe i energetyczne, chcąc sprostać rynkowym trendom i przepisom ustawy o elektromobilności, planują i budują coraz to nowe stacje ładowania w strefach sieci drogowej. Podobnie postępują lokalni samorządowcy, którzy robią to z zamiarem przyciągnięcia jak największej liczby turystów do swoich miast, miasteczek oraz do miejscowych atrakcji. W Pułtusku również możemy pochwalić się taką stacją. Powstała ona dzięki inicjatywie i zaangażowaniu władz miasta.
opr. MP
źródło i foto: pultusk.pl
Skomentuj
Szukaj
Najnowsze artykuły
Ryk silników dla szczytnego celu! Supersamochody na pułtuskim Rynku
Ćwiczenie taktyczne „Ognista Burza–26” na Mazowszu. Żołnierze WOT pojawią się także w powiecie pułtuskim
Zaginęła 16-letnia Julia Piętka z Pułtuska. Policja prosi o pomoc
Supersamochody na pułtuskim Rynku! Wyjątkowy piknik motoryzacyjny i zbiórka na karetkę dla dzieci
Skarpetkowe szaleństwo w pułtuskiej bibliotece! Spotkanie z Justyną Bednarek autorką książek dla dzieci
XIII Pułtuska Noc Muzeów
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.