Które przedszkole wybrać?
| Autor | Treść |
|---|---|
|
19-04-12 21:56
|
Witam,
jestem młodą matką czteroletniego chłopca i chciałaby żeby poszedł do przedszkola tylko nie wiem, które wybrać?! Proszę o radę i opinie do którego składać papiery. Z góry dzięki za opinie. |
|
30-05-12 11:48
|
Byłam i na szczęście maluch się dostał! Dzięki serdeczne za wszystkie info.
|
|
09-05-12 14:52
|
Cześć wszystkim! malgosiu ja chyba wiem gdzie jest prywatne przedszkole. Na 3 maja musisz tam podejść i się dowiedzieć
|
|
07-05-12 10:03
|
I niestety musimy chyba szukać prywatnego przedszkola! Za późno się zorientowałam. Macie może jakieś namiary na coś prywatnego. plissss!!!!!!!
|
|
24-04-12 09:36
|
No to ładnie nie wiedziałam, że tak wcześnie jest rekrutacja
Chyba rzeczywiście muszę pójść do Pani dyrektor. Dzięki serdeczne za info mar.
|
|
24-04-12 07:52
|
Nie wiem czy się nie dostanie. Faktem jest, że przedszkola szybko wyłapują podwójne podania. W moim przekonaniu najbezpieczniej złożyć papiery do 4 na wydłużony czas. Prawdopodobnie będzie można dziecko później przenieść do 5 (tylko na podstawę programową), w 5 jest podobno mało dzieci. Tylko że rekrutacja jest zakończona. Na stronie 4 jest lista dzieci zakwalifikowanych, rezerwowych i odrzuconych. Teraz to chyba trzeba pójść do dyrekcji 5 i porozmawiać czy przyjmą poza rekrutacją. Jeśli mają wolne miejsca to na pewno przyjmą.
|
|
23-04-12 13:22
|
Dzięki za odpowiedzi kochani. Chyba tak do około 13 - 14 chciałabym, żeby mój książę był w przedszkolu. Pewnie złożę podanie do obu. A słyszeliście o czymś takim, że jak się składa do wielu przedszkoli to do żadnego się dziecko nie dostaje? Nie wiem ile w tym prawdy, ale takie słuchy mnie doszły. I teraz nie wiem za bardzo co zrobić?
|
|
22-04-12 14:01
|
Wszystko zależy od tego ile czasu ma dziecko przebywać w przedszkolu. Jeśli od 8.00 do 13.00 (podstawa programowa) to przedszkole nr 5. Jeśli dłużej, to przedszkole nr 4. Jeśli to nie odpowiada rodzicom, to zostaje prywatne przedszkole lub niania.
|
|
20-04-12 16:18
|
Moja córa chodziła do filii przedszkola nr 4 przy rynku na Konopnickiej i powiem Ci Małgosiu, że byłam zadowolona. Bardzo miłe i sympatyczne wychowawczynie. Wszystkie te kobietki z administracji też ok! Możesz tam składać. Ja osobiście polecam
|
Komentować mogą tylko zalogowani.
Szukaj
Najnowsze artykuły
Jubileuszowa XX Zbiorowa Wystawa „TERAZ PUŁTUSK” PułtuskART'26
Ryk silników dla szczytnego celu! Supersamochody na pułtuskim Rynku
Ćwiczenie taktyczne „Ognista Burza–26” na Mazowszu. Żołnierze WOT pojawią się także w powiecie pułtuskim
Zaginęła 16-letnia Julia Piętka z Pułtuska. Policja prosi o pomoc
Supersamochody na pułtuskim Rynku! Wyjątkowy piknik motoryzacyjny i zbiórka na karetkę dla dzieci
Skarpetkowe szaleństwo w pułtuskiej bibliotece! Spotkanie z Justyną Bednarek autorką książek dla dzieci
XIII Pułtuska Noc Muzeów
Najnowsze artykuły
Jubileuszowa XX Zbiorowa Wystawa „TERAZ PUŁTUSK” PułtuskART'26
Ryk silników dla szczytnego celu! Supersamochody na pułtuskim Rynku
Ćwiczenie taktyczne „Ognista Burza–26” na Mazowszu. Żołnierze WOT pojawią się także w powiecie pułtuskim
Zaginęła 16-letnia Julia Piętka z Pułtuska. Policja prosi o pomoc
Supersamochody na pułtuskim Rynku! Wyjątkowy piknik motoryzacyjny i zbiórka na karetkę dla dzieci
Skarpetkowe szaleństwo w pułtuskiej bibliotece! Spotkanie z Justyną Bednarek autorką książek dla dzieci
Pogoda
Pułtusk
25°
Bezchmurnie
Dziś:
16°
/
31°
Wiatr
4.70 km/h
Wilgotność
57%
Jutro
Częściowe zachmurzenie
18° / 34°
Chyba rzeczywiście muszę pójść do Pani dyrektor. Dzięki serdeczne za info mar.