Zagrabimy Pułtusk cały
Szanowny Panie Burmistrzu, Spróbujmy zrobić coś razem i posprzątajmy miasto. Proszę ogłosić, kiedy i na jakich ulicach będzie odbiór śmieci. Ma Pan przecież służby miejskie, straż miejską.
Niech Pan zweryfikuje ich kreatywność.Wystarczy ludzi zmotywować a opornym pogrozić palcem. Mieszkańcy w większości chętnie się dołączą, pozostali muszą zrozumieć istotę konieczności. Można wzorem państw Ameryki Środkowej nagradzać za dostarczone śmieci, nagrody mogą być symboliczne, a sukces sprawdzony, znaczy pewny.
Trzeba chcieć. A Panu przecież chce się chcieć.
Autor: Antoni
Skomentuj
Czytaj także
Szukaj
Najnowsze artykuły
Ryk silników dla szczytnego celu! Supersamochody na pułtuskim Rynku
Ćwiczenie taktyczne „Ognista Burza–26” na Mazowszu. Żołnierze WOT pojawią się także w powiecie pułtuskim
Zaginęła 16-letnia Julia Piętka z Pułtuska. Policja prosi o pomoc
Supersamochody na pułtuskim Rynku! Wyjątkowy piknik motoryzacyjny i zbiórka na karetkę dla dzieci
Skarpetkowe szaleństwo w pułtuskiej bibliotece! Spotkanie z Justyną Bednarek autorką książek dla dzieci
XIII Pułtuska Noc Muzeów
Coraz więcej motocyklistów na drogach. Policja apeluje o rozsądek i ostrożność
Sonda
Co Twoim zdaniem najbardziej poprawiłoby atrakcyjność turystyczną Pułtuska?
Pogoda
Pułtusk
22°
Przeważnie bezchmurnie
Dziś:
12°
/
27°
Wiatr
4.00 km/h
Wilgotność
48%
Jutro
Pochmurno
17° / 30°
Komentarze (10)
-
ewa
30-05-2008 20:23:56juz wiem dlaczego serock pieknieje a pultusk marnieje wiecej jest gegajacych a mniej robiacych przyda sie niektorym mea culpa
-
ewa
30-05-2008 20:10:53juz wiem dlaczego serock pieknieje a pultusk marnieje wiecej jest gegajacych a mniej robiacych przyda sie niektorym mea culpa
-
doktor TP
29-05-2008 21:33:18Firma pana Dukalskiego zarobiła na Pułtuskim
szpitaliku tyle kasy,że może sobie parę lat
pobąblować.Szkoda,że szpitalik to tykająca
bomba zegarowa na naszym utrzymaniu.
Prawdziwy koń trojański. Przekonacie się sami.
-
obywatel
28-05-2008 20:13:52Zakończenie budowy basenu w Pułtusku będzie niechybnie pożegnaniem miasta z firmą pana inż. Dukalskiego. Nie łatwo z taką firmą się rozstać. Słyszałem, że sporo dodatkowego grosza wypłynęło z kasy miasta, żeby prawniczym fortelem wyeliminować te firmę z przetargu na hale. Podziwiam zapał i pomysłowośc naszej "grupy trzymajacej władzę".
-
gościu
25-05-2008 13:13:03Daleki jestem od dzielenia i tak podzielonego społeczeństwa naszego biednego miasteczka na biednych, bogatych, nauczycieli, uczniów, złodziei i policjantów. Niech linia podziału przebiega między pomysłami na ożywienie miasta, na wymyślenie sposobu, jak zachęcić ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli, żeby chcieli bezinteresownie popracować na rzecz pułtuskiej społeczności, w jaki sposób obnażać kumoterstwo, niedbalstwo, brak fachowości, przekupstwo, sobiepaństwo, narcyzm.
-
karuzo
24-05-2008 21:03:21Naszej władzy i nauczycieli od lat wielu nic nie rusza,Hulaj Dusza!Te same buzki od wielu lat,poglądy te same,i układy te same!
-
doktor TP
24-05-2008 10:06:26Podobno zbliża się strajk nauczycieli.
Ciekawe ile sobie będą chcieli podnieść
za ciężką pracę.A może strajk włoski już się
zaczął?
-
karuzo
22-05-2008 21:14:29Jestem w stanie uwierzyć w to,że burmistrz pojechał na saksy z pedagogami(szkoła zamknięta,rok szkolny tak naprawde już zakończony,a kasa wpływa na konta),a naród znowu po raz wtóry w tym roku został olany przez tą niby naszą pseudo władzę zaufania publicznego.Bo przecież dziś,bo przecież piękny dzień Bożego Ciała,bo przecież wspaniała procesja w naszym mieście,a proboszcz był,a władzy ani widu ani słychu.TO SKANDAL!!!
-
Pieta
22-05-2008 11:32:43Kto w tym mieście śmieci?,cheba nie burmistrz, burmistrz sprząta? chyba nie, ile rada miasta przeznaczy kasy na ten cel tylu ZUK przyjmie do sprzątania. Jeśli radni przeznaczają kasę na głupoty, to ich powinno się zagnać do roboty.
-
nowy
21-05-2008 20:47:28Pęk bym ze śmiechu, gdyby sie okazało, że wódz miasta jedzie w tej samej grupie z małżonką. Znaczyc by to mogło, że wie, akceptuje i nie widzi w tym nic niestosownego. I może tak jest.