Magazynier

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Magazynier (m/k)

Miejsce pracy: Legionowo

Zakres obowiązków:
o Kontrola dostawy pod kątem jej zgodności z zamówieniem (ilość, asortyment),
o Obsługa urządzeń technicznych (wózków widłowych),
o Prawidłowe tworzenie dokumentacji magazynowej i rejestracja ruchów magazynowych w systemie,
o Prowadzenie inwentaryzacji na magazynie,
o Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych – zgodnie z przyjętymi zasadami,
o Przestrzeganie prawidłowej rotacji surowców i opakowań w magazynie wg zasady FIFO.

Oczekiwania:
o Wykształcenie średnie,
o Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, w magazynie wysokiego składowania,
o Mile widziane uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe,
o Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły),
o Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
o umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:
o Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
o Atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
o Możliwość korzystania z transportu finansowanego przez Pracodawcę,
o Pakiet socjalny (możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego, bony świąteczne, opieka medyczna).

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!