Kierownik zmiany

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Kierownik Zmiany Produkcyjnej (m/k)

Miejsce pracy: Legionowo

Zakres obowiązków:
o Kierowanie pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu na zmianie,
o Motywowanie, wspieranie i zapewnianie rozwoju pracowników Zespołu,
o Nadzorowanie, przestrzeganie i optymalizacja procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami i systemami,
o Zapewnianie realizacji planów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz wydajności.

Oczekiwania:
o Minimum średnie wykształcenie techniczne lub wyższe (technologia żywności, zarządzanie produkcją),
o Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zmianą na produkcji,
o Zdolności przywódcze i nastawienie na rozwój pracowników,
o Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
o Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły),
o Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
o Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
o Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
o Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
o Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne).

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!