Mechanik zapewniony dojazd

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik

Obowiązki:

• prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem

i dokumentacją techniczną

• diagnostyka i naprawa maszyn i urządzeń

• systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz maszynowni chłodniczej

• rejestrowanie wszystkich usterek oraz uszkodzeń w dzienniku zdarzeń Działu Technicznego

• usuwanie awarii oraz dokonywanie napraw mechanicznych jak i elektrycznych

• utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń elektrycznych, maszyn oraz instalacji

• nadzór nad podległą dokumentacją techniczną

Wymagania:

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych

• umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym

• doświadczenie na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

• konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

• duże możliwości rozwoju zawodowego

• przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

• praca w systemie równoważnym 12h (6-18, 18-6, 2 dni wolne)

• atrakcyjny pakiet benefitów:

- świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci

- dofinansowanie do wypoczynku

- karta MultiSport

- grupowe ubezpieczenie na życie

- prywatna opieka medyczna

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Technik Mechanik prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.”

*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!