Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Miejsce pracy: NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
DOFINANSOWANIE DO TRANSPORTU firmowego z kierunków: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki – koszt miesięczny pracownika 80 pln brutto – resztę opłaca pracodawca
świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
darmowe pieczywo w ciągu dnia pracy
BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA
wakacyjna PREMIA frekwencyjna

Zakres obowiązków:
pomoc przy bieżącej obsłudze maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
przestrzeganie zatwierdzonych receptur, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności
dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Wymagania:
motywacja i chęć do nauki
gotowość do pracy w systemie równoważnym (6-18, 18-6, dwa dni wolne)
doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
umiejętność obsługi komputera

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 532 725 980

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.”

*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!