Senior Line Operator + BONUS POWITALNY!

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Rodzaj pracy:
Pełny etat
La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Senior Line Operator
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zapewniony dojazd z Pułtuska

Chcesz pracować w jednym z najnowocześniejszych Zakładów produkujących pieczywo w Europie?Chcesz zdobywać nowe kompetencje i pracować na maszynach najnowszej generacji?
Dołącz do nas!

Ze względu na rozwój i rozbudowę zakładu produkcyjnego poszukujemy najlepszych kandydatów i kandydatek na stanowisko Senior Line Operator.

Oferujemy:
-BONUS POWITALNY 3 000 pln brutto po 6 miesiącach pracy
-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU
-DOFINANSOWANIE DO TRANSPORTU firmowego z kierunków: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki
-świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
-karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
-BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA
-Praca w MŁODYM I DYNAMICZNYM zespole
-Praca w systemie RÓWNOWAŻNYM - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

Wymagania:
-doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi (touch panel)
-doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
-umiejętność obsługi komputera, umiejętność liczenia oraz analitycznego myślenia
-mile widziana wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Zakres obowiązków:
-bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
-przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
-rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
-dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie CV na adres [email protected]

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Senior Line Operator prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.”
*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!