Inwentaryzacja marketu 1 czerwca-noc-Pułtusk

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Rodzaj pracy:
Dorywcza/Tymczasowa
Agencja Pracy dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy przy inwentaryzacji marketu.

Miejscowość: Pułtusk

Termin: 1 czerwca 2020

Zadania:

- liczenie towaru
- raportowanie swojej pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy w określonym terminie,
- sprawności fizycznej, podstawowych zdolności manualnych,
- ukończenie 18 roku życia.

Oferujemy:

- umowę zlecenie z ZUS
- możliwość nawiązania stałej współpracy,
- niezbędne przeszkolenie.

Stawka: 17 zł brutto/h

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod nr 691744602.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Oferta pracy tymczasowej.

Szukaj

Śledź nas na:

Jesteśmy obecni w sieciach społecznościowych!